Facebook
BIP
A A A

Fotogaleria

Pobierz Questing
Partnerzy

Kalendarz
NABÓR - Sploty i sPlotki
9/9/2021

NABÓR! Sploty i sPlotki. Instruktorka Katarzyna Buchert zaprasza na dzierganie w bibliotece. Kiedy? Ostatni czwartek miesiąca o godzinie 15:30. Serdecznie zapraszamy! WSTĘP WOLNY!

NABÓR - Dyskusyjny Klub Książki
6/9/2021

Najbliższe spotkanie już 15 września o godzinie 15.00 Będziemy omawiać "Kąkol" Zośki Papużanki (to najnowsza powieść tej pisarki). Książki dostarcza nam Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu w ramach projektu Instytut Książki realizowanego w całej Polsce. Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wyglądają takie spotkania serdecznie zapraszamy, 15 września o godzinie 15.00 do Biblioteki Publicznej w Międzychodzie.

NABÓR - Biblioteczny Klub Scrabble
2/9/2021

NABÓR! SCRABBLE, to obecnie najpopularniejsza gra słowna na świecie, polegająca na losowaniu płytek z literami i układaniu z nich słów na planszy na kształt krzyżówki. Niesamowicie wzbogaca słownictwo, ćwiczy pamięć, kreatywność i spostrzegawczość, a także wyzwala ducha sportowej rywalizacji. Kiedy? Wtorek. Godzina? 11:00 lub 16:00. Dla kogo? Dzieci od 8 lat, młodzież i dorośli. Ruszamy od września 2021 r. Zapisy w bibliotece lub pod nrm 95 748 24 37. WSTĘP WOLNY!

Smażenie Powideł w Mniszkach
18/9/2021

Już 18 i 19 września zapraszamy do bibliotecznej strefy w Mniszkach, gdzie będziecie mogli: - WYMIENIĆ SIĘ KSIĄŻKĄ - zachęcamy do przyniesienia przeczytanych książek i wymiany na inne, - UWOLNIĆ KSIĄŻKĘ - przyjdź i zabierz dowolną książkę, która wpadnie Ci w oko, zupełnie za darmo, - ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ REGIONALNĄ - to okazja do kupienia najnowszych książek o tematyce regionalnej. Do zobaczenia!

NABÓR - Klub Czytających Rodzin Czytalscy
1/9/2021

Uwaga! NABÓR! KCRC to zajęcia czytelnicze dla dzieci od lat 6 i rodziców. Spotkania odbywają się raz w miesiącu (sobota). Zapisy w bibliotece lub pod nrm 95 748 24 37. WSTĘP WOLNY

Konkurs Fotograficzny
8/5/2021

Dla wszystkich tych, którzy kochają książki i Międzychód. Pokażcie, że Międzychód, to nie tylko piękna, ale również zaczytana kraina. Udokumentujcie życie społeczne mieszkańców, pochwalcie się swoją kreatywnością i umiejętnościami graficznymi. Do udziału zapraszamy: - uczniów szkół podstawowych - I kategoria wiekowa, - uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe - II kategoria wiekowa. Konkurs trwa od 08.05. do 30.09.2021 r. Serdecznie zapraszamy! Regulamin

Pierwsza książka dla bobasa
25/2/2021

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że czytać dziecku należy od urodzenia, dlatego rozpoczynamy całoroczną akcję aktywizacji czytania dla dzieci urodzonych w 2021 roku. Każdy bobasek, który nas odwiedzi, otrzyma książeczkę pt. "Razem". Przybywajcie więc prędziutko do biblioteki! Zapraszamy!

Godziny otwarcia biblioteki w Międzychodzie
1/12/2020

Zasady, które obowiązują: -wejście do biblioteki w maseczkach zakrywających usta i nos, -po wejściu zdezynfekuj dłonie, -w holu biblioteki mogą przebywać max. 2 osoby, -przyjmujemy zwroty wypożyczonych książek. Serdecznie zapraszamy!