Facebook
BIP

A A A
GaleriaPartnerzy

Kalendarz
XVIII Święto Podgrzybka 2019
7/9/2019

Serdecznie Zapraszamy na XVIII już Święto Podgrzybka, które odbędzie się 7 września br. (sobota) na Przystani nad rzeką Wartą. Czeka na Państwa mnóstwo atrakcji - do zobaczenia we wrześniu!

Festyn Strażacko-Wiejski w Zatomiu Nowym
31/8/2019

My z przyjemnością zapraszamy na Festyn Strażacko-Wiejski w Zatomiu Nowym, który odbędzie się 31 sierpnia. Cieszymy się, że Nasi Wspaniali Animatorzy będą gościć w Zatomiu i wspólnie z mieszkańcami animować przestrzeń Festynu.

Dożynki Gminno-Parafialne w Łowyniu
24/8/2019

Serdecznie Zapraszamy na Dożynki Gminno-Parafialne w Łowyniu już 24 sierpnia 2019 r. Przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji. Do zobaczenia.

Bieg Charytatywny dla Oliwii
25/8/2019

Serdecznie Zapraszamy na Bieg Charytatywny dla Oliwii w Centrum Turystyki Rowerowej czeka Was mnóstwo atrakcji - pomaganie tak niewiele kosztuje, a ile daje! 25 sierpnia wszystkie drogi prowadzą do Mierzyna!

Muzyczne spotkania w ArtCafe
14/12/2018

Dyrekcja oraz zespół Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie w Nowym Roku 2019 ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z Kulturalnego Menu.

Ośrodek Kształcenia Artystycznego Centrum Animacji Kultury
1/03/2018

Ośrodek Kształcenia Artystycznego Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie🎭🎤🎸📚🥁🗣 "OKA" to zbiór wszystkich zajęć, sekcji działających w CAK Międzychód, które zostały podzielone na grupy tematyczne. Mamy nadzieję, że pomoże to w wyborze idealnie dopasowanych zajęć dla Państwa pociech.