Facebook
BIP

A A A
GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Spektakl teatralny
12/4.2019

Mamy przyjemność ogłosić oraz zaprosić Państwa serdecznie na powtórkę spektaklu teatralnego "Zwykli ludzie", który odbędzie się już 12 kwietnia 2019 r o godz. 19.00 w sali widowiskowej BPiCAK w Międzychodzie🎭🎭 Wystąpią przed Państwem wyjątkowi aktorzy z amatorskiego teatru dla dorosłych "Twój Teatr" - emocje gwarantowane!❣ Kto nie dotarł na premierę, jest okazja zobaczyć po raz pierwszy ów spektakl, a ten kto już widział i ma ochotę raz jeszcze zobaczyć wspaniałą sztukę - zapraszamy ponownie. Wstęp wolny!

Kino objazdowe - Kobiety Mafii 2
1/3/2019

Już 1 marca rusza kino objazdowe w BPiCAK 🎞 Zapraszamy na seans: Kobiety Mafii 2. Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida.Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata.

Kino objazdowe - Green Book
1/3/2019

Już 1 marca rusza kino objazdowe w BPiCAK 🎞 Zapraszamy na seans: Green Book. Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni ich wszystko: od majątku i wykształcenia, przez sposób bycia, po ulubione jedzenie i rozrywki. Z czasem jednak będą mieli okazję przekonać się, że tak naprawdę więcej ich łączy, niż dzieli.

Kino objazdowe - Corgi, psiak Królowej
1/3/2019

Już 1 marca rusza kino objazdowe w BPiCAK 🎞 Zapraszamy na seans: Corgi, psiak Królowej - Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska

Koncert COMA
14/6/2019

Nadszedł czas CAKowicze na wspaniałe wieści! Nie będziemy zbyt wiele się rozpisywać - bo po prostu nie trzeba - oni sami się reklamują!💣🔥 ...tak, więc już 14 czerwca 2019 o godz. 20.00 w sali widowiskowej zagości u nas wyjątkowy, niepowtarzalny, ponadczasowy ZESPÓŁ COMA !!! 🖤 *sprzedaż biletów rusza od 1 kwietnia, koszt biletu 60 zł. bilety do nabycia w kasie BPiCAK na I piętrze.

Kalendarz na miesiąc luty 2019
1/2/2019

Kalendarz imprez na miesiąc luty 2019

3 urodziny Studia Tańca Remix Międzychód
9/3/2019

3 urodziny Studia Tańca Remix Międzychód - Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wspólnego świętowania‼ Już 9 marca w Hali Widowiskowo - Sportowej w Międzychodzie o godz. 17.00 odbędą się 3 urodziny Remix Międzychód a w programie przygotowaliśmy dla Was: 🔘gościnne występy: Studio Tańca Remix Skwierzyna, Studio Tańca Gold Międzyrzecki Ośrodek Kultury 🔘prowadzący urodziny: Bartłomiej ORZEŁ - Imprezy 🔘GWIAZDA urodzin: B.R.O - Next Level. Bilety dostępne w kasie BPiCAK na I piętrze w kwocie 25 zł

Muzyczne spotkania ArtCafe - Agata Karczewska
22/2/2019

Czeka nas wyjątkowy, niepowtarzalny koncert utalentowanej artystki Agata Karczewska 🎼🎙🎵 Agata upodobała sobie folk, pop z domieszką country, a teraz chce malować cudowne, muzyczne pejzaże dla międzychodzkiej publiczności. Zapraszamy już 22 lutego br. o godz. 18.00 do ArtCafe. Wstęp wolny!