Facebook
BIP

A A A
GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Powiatowy Konkurs Plastyczny
13/5/2019

Mamy dla Was Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,WŁAŚNIE TUTAJ - moje magiczne miejsce w Międzychodzie’’. Zastanówcie się, więc co w naszej okolicy jest dla was najważniejsze, ukochane. Coś bez czego nie wyobrażacie sobie życia - Wasz środek świata. Zapraszamy do udziału szkoły podstawowe, ponadpodstawowe oraz szkoły specjalne na terenie Powiatu. W galerii dostępny Regulamin Konkursu.

I Hip Hop Festiwal w Międzychodzie
7/6/2019

Oficjalny plakat wydarzenia I Hip Hop Festiwal "nareszcie bit w mieście" Międzychód. Zapraszamy na wydarzenie

Zioła są pełne mocy i służą do pomocy - letnia kuracja
4/6/2019

Ostatnie już spotkanie w roku kulturalnym z BAZAREK NATURY - Zioła są pełne mocy i służą do pomocy "Letnia kuracja ziołami" dnia 4 czerwca o godz. 17.00 w ArtCafe Międzychód 🌱💚🌿 Zapraszamy - wstęp wolny!

Koncert COMA
1/6/2019

Nadszedł czas CAKowicze na wspaniałe wieści! Nie będziemy zbyt wiele się rozpisywać - bo po prostu nie trzeba - oni sami się reklamują!💣🔥 ...tak, więc już 1 czerwca 2019 o godz. 20.00 w sali widowiskowej zagości u nas wyjątkowy, niepowtarzalny, ponadczasowy ZESPÓŁ COMA !!! 🖤 *sprzedaż biletów rusza od 1 kwietnia, koszt biletu 60 zł. bilety do nabycia w kasie BPiCAK na I piętrze.

Kalendarz na miesiąc maj 2019
1/5/2019

Kulturalny kalendarz na miesiąc maj 2019! Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opowieści zaklęte w drzewie
26/5/2019

"Opowieści zaklęte w drzewie" - koncert piosenek lubianych z bajek i filmów w wykonaniu Solistów Studia Piosenki w Cak Międzychód pod opieką artystyczną p. Ewy Kiepury. Koncert odbędzie się już w tą niedzielę - 26 maja (Dzień Mamy) o godz. 17.00 w sali widowiskowej.👩‍👧‍👦 Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie przygotowane przez wspaniałe dzieciaki i młodzież, na które serdecznie Państwa zapraszamy - wstęp wolny💛 Koncert to idealny prezent z okazji Dnia Mamy - przybywajcie!

Muzyczne spotkania ArtCafe - Ania Kłys
24/5/2019

Powracamy do Muzycznych Spotkań z ArtCafe. W maju spotkamy się z niesamowicie charyzmatyczną artystką, wokalistką, autorką tekstów, przedstawicielką alternatywnego popu, z którym eksperymentuje od dawna - koncert Ania Kłys. Zapraszamy już za tydzień, w piątek 24 maja o godz. 18.00 do ArtCafe przy Cak Międzychód 🖤 gwarantujemy nietuzinkową dawkę wyjątkowej muzyki! Koniecznie wpadajcie - wstęp free

Inicjatywy Lokalne w Gminie Międzychód
1/4/2019

UWAGA KONKURS: Inicjatywy Lokalne w Gminie Międzychód "Myślę, więc tworzę" czas start. Jeśli masz pomysł na kulturę w naszym mieście, to nadszedł czas aby podzielić się nią z mieszkańcami. Wierzymy w Waszą kreatywność oraz pomysły "od czapy" - jesteśmy na Was gotowi, kultura jest na Was gotowa. Regulamin Inicjatyw oraz wniosek konkursowy dostępny na stronie: www.bpicakmiedzychod.pl w galerii