Facebook
BIP
A A A
GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Kalendarz imprez - miesiąc LISTOPAD 2018
1/11/2018

Kalendarz imprez Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury im. Jana Daniela Janockiego w Międzychodzie na miesiąc listopad.

Recital Marcin Gąbka i Wojciech Grzywna
7/12/2018

Serdecznie Zapraszamy na recital autorski Marcina Gąbki, który odbędzie się już 7 grudnia br. o godz. 18.00 w ArtCafe 🎶🎤 W programie recitalu autorskie utwory w klimacie piosenki bardowskiej na temat ludzkich pragnień, rozterek, życia i przemijania.🎵🎸 Marcinowi towarzyszyć będzie podczas recitalu Wojciech Grzywna - pianino.🎹 Wstęp Wolny!

Kabaret NEO-NÓWKA w Międzychodzie
25/11/2018

Już niebawem, bo 25 listopada 2018 r. o godz. 16.00 Zapraszamy Serdecznie do Hali Widowiskowo-sportowej w Międzychodzie na występ kabaretu NEO-NÓWKA! Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Salwy śmiechu i dobrego humoru - gwarantowane. Na scenie wystąpi również Zespół Żarówki. Bilety na wydarzenie dostępne w kasie BPiCAK. Czas trwania programu

Potańcówka Swing Retro Dance Party
30/11/2018

Serdecznie zapraszamy do Art Cafe na piątkową - andrzejkową potańcówkę swingową. ✅Zaczniemy o godz. 19.00 od otwartej lekcji kilku podstawowych kroków z Retro Dance Studio. ✅Potem będziemy pląsać w rytm muzyki lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku :) ✅O niepowtarzalny muzyczny klimat zadba zespół Happy Jazz Band ✅Nie zabraknie zimnego retro bufetu 🍽 ✅Przewidziane konkursy z nagrodami. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i rezerwacji biletów - Koszt biletu to tylko 40 zł od pary! …nigdzie w Międzychodzie i okolicy nie znajdziecie drugi

Kino CAK - Bohemian Rhapsody
1/12/2018

KINO w Cak Międzychód 1 grudnia (sobota)🎥🎞 Czeka nas maraton wspaniałych nowości kinowych! ▪21:15 Bohemian Rhapsody Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) 🎟 (część biletów można zakupić w zakładce bilety na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl ) Zapraszamy do kasy!

Kino CAK - Narodziny Gwiazdy (A Star is Born)
1/12/2018

KINO w Cak Międzychód 1 grudnia (sobota)🎥🎞 Czeka nas maraton wspaniałych nowości kinowych! ▪18.45 Narodziny Gwiazdy (A Star is Born) Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) 🎟 (część biletów można zakupić w zakładce bilety na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl ) Zapraszamy do kasy!

Kino CAK - Miłość jest wszystkim
1/12/2018

KINO w Cak Międzychód 1 grudnia (sobota)🎥🎞 Czeka nas maraton wspaniałych nowości kinowych! ▪16.20 Miłość jest wszystkim (film polski) Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) 🎟 (część biletów można zakupić w zakładce bilety na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl ) Zapraszamy do kasy!

Kino CAK - Hotel Transylwania 3
1/12/2018

KINO w Cak Międzychód 1 grudnia (sobota)🎥🎞 Czeka nas maraton wspaniałych nowości kinowych! ▪14.30 Hotel Transylwania 3 Bilety w cenie: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) 🎟 (bilety można zakupić w zakładce bilety na stronie www.zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl )