Facebook
BIP

A A A
GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Zioła są pełne mocy i służą do pomocy - Wiosenne mazid
16/4/2019

Serdecznie Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Zioła są pełne mocy i służą do pomocy" pn. Wiosenne mazidło, które poprowadzi Kamila Baczyńska z BAZAREK NATURY.Tym razem stworzymy podczas warsztatów naturalne produkty do pielęgnacji skóry. My będziemy, a Wy? Do zobaczenia już 16 kwietnia w ArtCafe Międzychód o godz. 17.00

Przedszkolaki zdolne dzieciaki
17/4/2019

Powiatowy Festiwal "Przedszkolaki zdolne dzieciaki" już 17 kwietnia o godz. 9.00 w sali widowiskowej BPiCAK Międzychód.

Spektakl teatralny
12/4/2019

Mamy przyjemność ogłosić oraz zaprosić Państwa serdecznie na powtórkę spektaklu teatralnego "Zwykli ludzie", który odbędzie się już 12 kwietnia 2019 r o godz. 19.00 w sali widowiskowej BPiCAK w Międzychodzie🎭🎭 Wystąpią przed Państwem wyjątkowi aktorzy z amatorskiego teatru dla dorosłych "Twój Teatr" - emocje gwarantowane!❣ Kto nie dotarł na premierę, jest okazja zobaczyć po raz pierwszy ów spektakl, a ten kto już widział i ma ochotę raz jeszcze zobaczyć wspaniałą sztukę - zapraszamy ponownie. Wstęp wolny!

Muzyczne spotkania ArtCafe - Witek Łukaszewski
5/4/2019

Kolejne Muzyczne Spotkanie w ArtCafe Międzychód już 5 kwietnia br. o godz. 18.00. I tym razem zaprosiliśmy wyjątkowego gościa, wirtuoza gitary i śpiewu flamenco Witka Łukaszewskiego. Recital poprowadzony będzie ze swadą i poczuciem humoru, który wprawi Publiczność w doskonały nastrój! Usłyszymy zarazem tradycyjne flamenco, jak i nastrojowe ballady rockowe autorstwa Witek Łukaszewski nagrane przez Marylę Rodowicz na jej nowym albumie „Ach, świecie...” (Złota Płyta 2018). Wstęp wolny - Zapraszamy!

Objazdowe Kino - Robaczki z zaginionej dżungli
6/4/2019

Kolejne objazdowe kino już 6 kwietnia w Międzychodzie🎞📽 propozycje na sobotnie popołudnie dla najmłodszych: Robaczki z zaginionej dżungli , godz. 14.00 - Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych.

Objazdowe Kino - ROMA
6/4/2019

Kolejne objazdowe kino już 6 kwietnia w Międzychodzie🎞📽 propozycje na sobotni wieczór: ROMA godz. 20.00 - ROMA to portret konfliktów rodzinnych i społecznej hierarchii pośród politycznego chaosu, opowiadający historię młodych służących pochodzących z indiańskiego ludu Misteków.

Objazdowe Kino - Ciemno, prawie noc
6/4/2019

Kolejne objazdowe kino już 6 kwietnia w Międzychodzie🎞📽 propozycje na sobotnie popołudnie: Ciemno, prawie noc , godz. 17.45 - Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu.

Objazdowe Kino - Miłość i Miłosierdzie
6/4/2019

Kolejne objazdowe kino już 6 kwietnia w Międzychodzie🎞📽 propozycje na sobotnie popołudnie: Miłość i Miłosierdzie godz. 16.00 - Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście.