Facebook
BIP
A A A

Fotogaleria

Pobierz Questing
Partnerzy

Kalendarz
Koncert online
14/2/2021

14 lutego zapraszamy do wzięcia udziału w koncercie „Wilcze jagody” duetu wokalistki Agnieszki Wilczyńskiej i pianisty Andrzeja Jagodzińskiego.

Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik
15/2/2021

Ciąg dalszy naszego okrągłego jubileuszu jawi się w samych różowych kolorach, albo my patrzymy na świat już tylko przez różowe okulary. Zresztą, kto nam zabroni... Nasze święto, nasze kolory i nasza Gościni! Ladies and gentlemen: przed Państwem Sylwia Chutnik. Serdecznie zapraszamy!

75 lat Biblioteki Publicznej w Międzychodzie
14/2/2021

"Brylantową" rocznicę ma się raz w życiu, zatem nasz zacny jubileusz na jednym dniu nie może się zakończyć. Świętować będziemy cały luty, a Wy ani się obejrzycie, a za oknem powita Was marzec, piękny i kwiecisty jak nasz plakat. Zgodnie z teraźniejszymi trendami będzie dużo online, trochę na żywo, sporo wspomnień w rytmie retro, ale wszystko z Wami: Czytelniczkami i Czytelnikami. Zapraszamy!

Klub Czytających Rodzin
7/9/2020

"Klub czytających rodzin" wznawia spotkania. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie mogli się już doczekać. Zapraszamy 12 wrzesnia na godzinę 11.00.

Konkurs z okazji Dnia Ojca
24/6/2020

JESTEM NIESTATYSTYCZNYM TATĄ - CZYTAM. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Należy do 31 sierpnia br. przesłać zdjęcie, filmik lub własną rekomendację ciekawej książki na adres: kontakt@bpicakmiedzychod.pl. Zdjęcie powinno przedstawiać czytającego ojca. Filmik powinien przedstawiać ojca z czytaną przez siebie książką lub czasopismem. Rekomendacja książki to propozycja dla ojców, którzy chcieliby podzielić się swoją historią wspólnego czytania z dzieckiem, z ciekawą i sprawdzoną literaturą.

Konkurs Czytelnik lata
7/7/2020

Aby wziąć udział w konkursie należy wypożyczać książki. Laureaci i laureatki zostaną wyłonieni osobno w Bibliotece Głównej (plac Kościuszki 9) oraz w filiach bibliotecznych: na Lipowcu, w Bielsku, w Kamionnie oraz w Łowyniu, co daje w sumie 15 nagród. Kto jeszcze nie jest naszym czytelnikiem, tego serdecznie zapraszamy do zapisu.

Warsztaty Biblio-różno-rodność & EKO
10/7/2020

Zapraszamy na warsztaty ekologiczne w dniach 20.07 - 23.07. Miejsce: Podwórze BPiCAK/ biblioteka oraz filie biblioteczne (Lipowiec i Bielsko). Wstęp wolny! Masz jakieś pytania? Dzwoń pod numer: 95 748 24 37.

Zamknięcie biblioteki
12/2/2020

Szanowni Czytelnicy! Z powodu zagrożenia rozprzestrzenianiem się koronawirusa biblioteka będzie zamknięta do odwołania. Biblioteka anuluje wszelkie opłaty za przetrzymane książki, których zwrot przypada w w/w terminie. Za utrudnienia przepraszamy.