NA SPOKOJNIE | warsztaty o samotności

Zobaczcie i poczujcie energię z dzisiejszych warsztatów z seniorami.

Cykl „Na spokojnie” – tym razem o samotności… to spotkania szkoleniowo-warsztatowe prowadzone przez Natalia Czarnecka – podnoszące poczucie własnej wartości, będące praktyczną podróżą odkrywającą zasoby i zainteresowania seniorów. Dające przestrzeń do podejmowania refleksji nad naszym dobrostanem.
 
Samotność jest doświadczeniem, które nie zależy od liczby osób otaczających nas w danym momencie. Każdy człowiek może odczuwać samotność na swój własny sposób, a jego potrzeby dotyczące innych osób będą różne. Jedno jest pewne, że brak bliskich wartościowych relacji z innymi może mieć negatywny wpływ i to nie tylko na nasze emocje, ale także na nasze ciało.
 
Dzisiaj wypożyczalnia dla dorosłych stała się na dwie godziny miejscem, gdzie seniorzy na spokojnie przy kawie mogli uczestniczyć w warsztacie. Dziękujemy wam kochani za autentyczność, wrażliwość, otwartość, dobrą energię i odwagę w opowiadaniu swoich odczuć i historii Byliście wspaniali!
 
Dziękujemy koordynatorce klubów seniora Julita Kłosinska za owocną współpracę oraz naszej Małgosi za pomoc w przygotowaniu warsztatu