Facebook
BIP
A A A

Fotogaleria

Pobierz Questing
Partnerzy

Kalendarz
Spotkanie autorskie z Magdaleną Ludwiczak.
30/5/2019

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na spotkanie autorskie z autorką książeczki "Kadelkowe rozterki", Magdaleną Ludwiczak.

Spotkania autorskie.
15/5/2019

Spotkania autorskie z Szymonem Hołownią i Pawłem Beręsewiczem w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Inwentaryzacja księgozbioru.
20/03/2019

Szanowni Państwo, informujemy iż w związku z inwentaryzacją księgozbioru w Bibliotece Publicznej (plac Kościuszki 9), w dniach 30.03.-30.04.2019 r. biblioteka będzie nieczynna. W tym czasie niemożliwe będzie wypożyczanie oraz zwrot lub prolongata wypożyczonych książek. Książki można wypożyczać w naszych filiach (Międzychód: ul. Piłsudskiego 5, Bielsko: ul. Armii Poznań 22A, Kamionna: ul. Poznańska 15, Łowyń: ul. Krótka 2).

Trwa akcja: Mała Książka - Wielki Człowiek
1/12/2018

Do końca roku trwa akcja "Mała książka - wielki człowiek". Jeśli jesteś rodzicem dziecka urodzonego w 2015 roku, możesz jeszcze dołączyć do akcji i otrzymać Wyprawkę Czytelniczą dla swojego dziecka.

Sploty i sPlotki z Katarzyną Buchert
7/12/2018

U nas się wyluzujesz! Zapraszamy wszystkich dziergających i szydełkujących na spotkanie z Katarzyną Buchert! W godz. 16.00-18.00 przeżyj włóczkową przygodę wśród międzychodzkich pasjonatek.

Promocja szóstej powieści Magdaleny Ludwiczak
26/10/2018

Serdecznie zapraszamy na promocję szóstej powieści Magdaleny Ludwiczak pt. "Dokądkolwiek, byle daleko..."

Gwara Wielkopolska - wystawa cyklu I "Na koźle i skrzypcach"
15/9/2018

Zapraszamy na wystawę Gwara Wielkopolska w ramach cyklu "Na koźle i skrzypcach", której wernisaż odbędzie się już 15 września (sobota) o godz. 13.00 w Bibliotece Publicznej. Projekt Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Warsztaty gwary poznańskiej z Waldemarem Wierzbą
15/9/2018

Zapraszamy serdecznie do udziału w Cyklu I Karuzeli Tradycji "Na koźle i skrzypcach" i towarzyszących wydarzeniach! Jedyna okazja by zobaczyć i przymierzyć oryginalne stroje ludowe, porozmawiać w gwarze poznańskiej, posłuchać muzyki ludowej z regionu kozła, spotkać się z żywym folklorem i barwnymi postaciami naszego dziedzictwa regionalnego! Spróbuj gry na instrumentach oraz tańca ludowego – daj się ponieść Karuzeli Tradycji! Koncert Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.