Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie - Strona Główna
Facebook
BIP
A A A


GaleriaPartnerzy

Kalendarz
Przystanek Kultura
18/8/2018

Serdecznie Zapraszamy już 18 sierpnia na wydarzenie "Przystanek Kultura", które rozpocznie się w samo południe tuz przy międzychodzkiej Laufpompie. W programie czekają nas: ➡ Uroczyste odsłonięcie ŁAWKI w kształcie książki, na które tak licznie czekacie ➡ Promocja tomiku pt. "Wiesława Lis z domu Skrzypczak - Wiersze" ➡Muzyka na żywo: Daniel Okupski - akordeon. My już nie możemy się doczekać - Przybywajcie!

III Nadwarciańskie Święto Pieśni
26/8/2018

Niezmiernie miło jest nam zawiadomić, że już 26 sierpnia 2018 r. odbędzie się III Nadwarciańskie Święto Pieśni "Tu jest mój dom", którego tytuł ma być drogowskazem do naszej tożsamości narodowej. Pierwsza część koncertów odbędzie się w Kościele na Lipowcu, kolejno na tarasie widokowym przy jeziorze miejskim, na tarasie Hotelu Neptun oraz w sali widowiskowej Cak Międzychód. Spotykamy się w tym roku w zacnym gronie chórów, rzec by można z całej Polski i Świata.

Święto Pszczoły oraz Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej
15/8/2018

Zapraszamy na Święto Pszczoły i Obchody Święta Matki Boskiej Zielnej, a także finał konkursu ZIELONY RÓWNIK już 15 sierpnia od godzin. 14.00🌱🌼🐝 W programie m.in ✅ recital Joanny Pilarskiej ✅opowieści Tadeusza Pali - pszczelarz z Kanady ✅stoiska rękodzielnicze oraz wystawy ✅konkurs na bukiet z polnych kwiatów.

Festiwal Dwóch Miast - OFPA Międzychód-Braniewo 2018
29/9/2018

Oficjalny plakat OFPA Międzychód-Braniewo 2018. Czekamy na zgłoszenia.

Konkurs ZIELONY RÓWNIK
26/6/2018

ZIELONY RÓWNIK 🌿💚☘ Mamy dla Was nie lada gratkę CAKowicze!😍 mianowicie.. Zapraszamy Wszystkich chętnych, zapalonych ogrodników a także miłośników zieleni do udziału w konkursie "Zielony równik" - czyli konkurs na najpiękniejszy ogród, ogródek, balkon, okno, skwer zieleni w Gminie Międzychód ☘🌻🤩🌱🌷💛 Pokażmy innym miejscowościom, że Międzychód gmina potrafi być piękna, kolorowa, pachnąca i pełna wspaniałej zieleni w przydomowym zaciszu i nie tylko💚💛🧡 Termin składania zgłoszeń: 31 lipca 2018 r.

Nabór - sekcja "W kadrze"
19/3/2018

Ogłaszamy Nabór do sekcji "W kadrze". Przyjdź do nas i poznaj jak tworzyć profesjonalne materiał video, który stanie się Twoją wizytówką, pamiątką bądź przepustką do kariery! Zapraszamy na pierwsze zajęcia sekcji filmowej już 19 marca (poniedziałek) o godzinie 17.30. Zajęcia poprowadzi Daniel Okupski - technik realizacji dźwięku, kinooperator i operator kamery z wieloletnim doświadczeniem.

Ośrodek Kształcenia Artystycznego Centrum Animacji Kultury
1/03/2018

Ośrodek Kształcenia Artystycznego Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie🎭🎤🎸📚🥁🗣 "OKA" to zbiór wszystkich zajęć, sekcji działających w CAK Międzychód, które zostały podzielone na grupy tematyczne. Mamy nadzieję, że pomoże to w wyborze idealnie dopasowanych zajęć dla Państwa pociech.

Harmonogram Sekcji Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie
1/01/2018

Zapraszamy do zapoznania się z Harmonogramem Sekcji Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie na rok szkolny 2017/2018